Květen 2012

Jak může být někdo takovej???

31. května 2012 v 18:17 | Bebe | 
Ahoj, dnes nic o koních ale o tom co se dnes stalo ve škole. Já vím možná sem s tím otravná ale potřebuju se vypsat.

No tak, skončila nám 4 hodina měla následovat desetiminutová přestávka kdy jsme se měli převléct na tělocvik. Ředitel nám řekl že půjdeme cvičit na školní zahradu. Jenže já si zapoměla botasky ještě spolu s několika kámoškama lépe řečeno nikdo nám to neřek. Tak jsem tak mozovala po chodbě,šatně a třídě. Na chvíli jsem odešla do šatny šla jsem si tam dát aktovku. A coto nevidim vracim se ze šatny když v tom uvidim před naší třídou velkej hlouček holek a kluků z naší třídy. Běžim k nim a ptam se někoho co se děje odpoví mi že jeden kluk( nebudu ho jmenovat) chce spat s moji nej kamoškou vykulila jsem na něho oči a řikám cože ty si země děláš srandu. Kéžbi to byla sranda nebyla a ještě ke všemu to byl kluk co se mi libi. Zeptala jsem se kdo to říkal a on mi odpověl. Řekla to jedna holka které ten kluk tak věřil a byla to jeho nej kamoška. A ona to vykecala cele třidě. To je ale drbna. Já řekla to co se říká nejlepšímu kámošovi toho kluka (teť si připadam jako drbna já). On to samozřejmě hned běžel vykecat tomu klukovi pak zamnou oba dva přiběhli a ten kluk se mě ptal a kdo to říkal já řekla že nevim že se to tady jenom povídá. Málem sem se hanbou propadla a taky by mě zajímalo proč se zeptal třeba mě mohl se zeptat klidně někoho jinyho ale on si vybral mě. No ale nebudu tu kecat pořád o stejným místě. Přišel ředitel a šli sme na školní zahradu mě a mím kámoškám řekl že si máme jít sednout na lavičku zeptala jsem se jestli si můžem natrhat pár jahod a to mě teda pěkně nasr.... řek že prej ne. Nechápu proč sme si je nemohli vzít stejnak tam akorát zhňijou. Šli jsme si sednout na lavičku ale mi jsme se nehodlali jen tak vzdát. Vždycky dvě holky se proplížily tam kde byli ty jahody a vždycky jich natrali hodně a pak nám je přinesli. Jenže jednou si jich ředitel všiml a řek jim že budou obě poškole. Ale ty jahody stáli zato . Ale spátky když jsme se vraceli do školy tak jsem si všimla že ten kluk co se o něm drbalo je úplně zničenej a děsně smutnej. Je mi ho lítoPlačící. Ale bohužel nemůžu nic udělat a korát nadávat na tu holku co to řekla. Tady je vidět že i kluci maj city a že nejsou z železa.

Už jsou tady

29. května 2012 v 19:08 | Bebe |  Co se děje na ranči
Čau víte jak jsem vám psala že přijedou nový koně tak v neděli konečně dorazily. Už víme jméno pro mustanga jmenuje se Lů a pro ty ostatní dvě klisny tak pro ně jména zatím nemám.A taky přijela ta nová jezdkyně jmenuje se Ešli je moc šikovná už dokázala mustangovi nandat ohlávku. A zjistili jsme že miluje Shetlandy úplně děsně se jí líbyl Lupínek. Líbyl se jí tak že ho od Jitky koupila skoro každej den na něm jezdí na vyjížďky. A jinak ve stáji není moc klidno protože Lů, Kaštánek a Blesk se poprali o Lilien. Je to děs Lili jsme už museli dát do stáje aby se oni pořád neprali. A nakonec se ve stáji zjistilo že tam byli myši ale už jsou pryč takže se už koně neplaší. Včera u nás byla bouřka napršelo celkem dost a taky pršelo dost prudce. Koně se zamozřejmě začli plašit a před deštěm se začli schovávat pod vrbu až na Bellu ta lítala po louce jak šílená. Taky jsme zapoměli uklidit některé vybavení takže zmoklo a teď schne v sedlovně. Jinak profily udělám až budu mít fotky což zatím nemám a Ešli bydlí spolu s Jitkou. Budu jim muset trochu opravit a zvětšit dům aby se tam tak nemačkali. Tak ahoj

Další vyjížďka

24. května 2012 v 19:40 | Bebe |  Co se děje na ranči
Ahoj tak včera byla Jitka na vyjížďce. A dnes si řekla že toho krásného počasí musí využít protože o víkendu se má ochladit.
Tak si vybrala na vyjížďku Bellu. Belle se moc nechtělo ale nakonec přece jen šla. Nakonec se jí to moc líbylo a aspoň se proběhla. Vyvedla Bellu z louky vyčistila ji a osedlala. A mohli vyrazit ven. Jeli a jeli dost dlouho trvalo než dojeli na místo kam Jitka chtěla. Když dorazili na louku bylo tam pár kamenů tak se kolem nich proběhli. Tady jsou fotky.A co se dnes dělo ve stájích? No bylo tam trochu neklidno protože Lentilka se v boxu nějak splašila a trochu ho rozbila tak se musí opravit. Pak vykopla dveře a vběhla za ostatními koňmi na louku kde chtěla zůstat a odmítala jít spátky. Vůbec ale zatím nevíme proč se splašila. Ostatní se mají celkem dobře a tráví celé dny na pastvě protože je hezky. Tak to je dnes asi vše.

Vyjížďka

23. května 2012 v 14:28 | Bebe |  Co se děje na ranči
Ahoj včera odpoledne si Jitka řekla že pojede ven s Lili. Rozhodla se že pojedou na skalku. Tak Lili vykartáčovala nasedlala a jeli. Jitka říkala že si to moc užila a Lili taky vypadalo to tak protože když Jitka řekla že pojedou spátky tak se Lili zastavila a odmítala jít dál tak tam nakonec ještě chvíli zůstali.

tady jsou fotky s vyjížďky:
omlouvám se že ty fotky nejsou moc kvalitní jsou z jednoho místa a dost podobnétady právě sklusali skalku
tady se Lili předvádí v celé své kráse


na téhle fotce se jí zalíbil foťák a začla ho očmuchávat kdybi jí to Jitka dovolila asi by si do něho kousla a zjistila by že foťák který je podobný jablku chutná odporněS vyplazeným jazykem

opět se předádí před foťákem


taky se jí hodně líbyli ty kytky co byli v trávě


když se vrátili tak bylo ještě dost světla tak Lili dala oves seno a vodu a dala ji na louku aby si odpočala pak se Jitka ještě postarala o ostatní koně a šla vyklidit stáje.

Vyplň si test

20. května 2012 v 16:42 | Bebe |  Zábava
Ahoj vytvořila jsem pro vás něco na zábavu odpovědi piš na boplat@seznam.cz a já to pak dám sem


1.OTÁZKA:PILA SI UŽ ALKOHOL?
ODPOVĚĎ:

2.OTÁZKA:SBÍRÁŠ SCHLEICH?
ODPOVĚĎ:

3.OTÁZKA:MÁŠ KLUKA?
ODPOVĚĎ:

4.OTÁZKA:MÁŠ ALERGII A NACO?
ODPOVĚĎ

5.OTÁZKA:CHODÍŠ S NĚKÝM?
ODPOVĚĎ:

6.OTÁZKA:CO SI NAPOSLEDY JEDLA A PILA?
ODPOVĚĎ:

7.OTÁZKA:SI NÁMĚSÍČNÁ?
ODPOVĚĎ

8.OTÁZKA:POSLOUCHÁŠ RÁDIO A JAKOU STANICI
ODPOVĚĎ:

9.OTÁZKA:MÁŠ DOMA NĚJAKÉ ZVÍŘÁTKO
ODPOVĚĎ:

10.OTÁZKA:CHTĚLA BYS MÍT VLASTNÍHO KONĚ
ODPOVĚĎ:

11.OTÁZKA:MÁŠ MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC RÁDA KONĚ
ODPOVĚĎ:

12.OTÁZKA:MÁŠ TAKY BLOG A JAKÝ
ODPOVĚĎ:

13.OTÁZKA:V KOLIK HODIN SI VSTÁVAL/A
ODPOVĚĎ:

14.OTÁZKA:BAVÍ TĚ ŠKOLA
ODPOVĚĎ

15.OTÁZKA:CO NEJČASTĚJI DĚLÁŠ
ODPOVĚĎ:

16.OTÁZKA:MYSLÍŠ SI ŽE EXISTIJÍ DUCHOVÉ
ODPOVĚĎ:

17.OTÁZKA:CHTĚL/A BYS BÝT SLAVNÝ/Á
ODPOVĚĎ:

18.OTÁZKA:KOLIK ČASU TRÁVÍŠ NA PC
ODPOVĚĎ:

19.OTÁZKA:MÁŠ SCHLEICH KONĚ HRAJEŠ SI SNIMI
ODPOVĚĎ:

20.OTÁZKA:LÍBÍ SE TI MŮJ BLOG
ODPOVĚĎ:

Jitka Kaštánková

19. května 2012 v 10:40 | Bebe |  Jezdci z našeho ranče
Jméno : Jitka Kaštánková

Věk : 35 let

Stav : Nezadaná

Funkce na ranči : Majitelka ranče

Vlastní koně : Skoro všichni koně kromě shetlandů Hurikána a pár dalších :)

O ní : Jitka je opravdu úspěšná žena, který zvládá i dost náročné situace a že jí jich život nadělil! Náhlá smrt rodičů při autonehodě, když jí bylo 18, a ztráta jejího milovaného koně Bena ( po něm je pojmenován další kůň na ranči Ben 2 ). Vede tento ranč a daří se jí to. Je moc milá a hodná, ale má potřebnou disciplínu. S koňmi to zvládá velice dobře. Skáče parkur, ale skoušela i drezuru a wester u kterého spolu s parkurem zůstala. Taky se věnuje přirozené komunikaci. Má hnědé oči a kaštanově hnědé vlasy, zatím ale nenašla toho správného muže a tak stále hledá. Na ranči vede speciální výcvikové hodiny přirozené komunikace pro začátečníky a pokročilé. Snaží se ranč vést dobře a proto pořádá různé akce jako výlety do přírody, Huberta a mini závody v parkuru :)

Foto :

Nový koně na ranči

19. května 2012 v 10:32 | Bebe |  Novinky
Ahoj mám super správu náš ranč na moje narozeniny koupí 3 nové koně měli by je přivést buťto příští víkend nebo nějak na začátku Června až tu budou nafotím je a přídám je sem teť něco o koních které přivezou. První kůň je nedávno chycený bílý Mustang asi před měsícem ho chytily ale nemůžou ho skrotit tak ho chtěli utratit! Naštěstí si někdo s těch lidí všiml článku v novinách o našem ranči že nedávno jsme skrotily a bezbečně prodali taky Mustanga jménem Lů. Tak nám přišel dopis jestli bychom nechtěli za 20 000 koupit bílého Mustanga prvně ho chtěli za 30 000 ale mi je přemluvily za to že ještě není skrocený a že sním bude ještě hodně práce na moji nabídku kývli a přivezou ho. To byl první kůň teť dalšího. Další kůň je klisna Lipicana. Je čistokrevná klisna která se zaměřuje na parkúr vyhrává dost soutěže proto je taky značně dražší než ten Mustang bude stát 45 000 kč českých. A poslední kůň je klisna plemene Clydesdaleského koně ta bude na zápřah a za 30 000. A ještě si Jitka(jezdkyně) naplánovala že koupí jezdeckou sadu na poníka za 5000 kč takže všichni koně i s jezdeckou sadou vyšli ranč na rovných 100 000. Ale to jen malá částka s peněz co máme. Tak to byli naše věci a koně kteří brzy přijedou na náš ranč.

Tak to je areál ranče

18. května 2012 v 21:22 | Bebe |  Areál ranče
Ahoj dneska vám ukážu náš areál promiňte za špatnou kvalitu

tak tady vám ukážu 3 boxy pro klisny s hříbaty boxy obsahují jídlo, pití , podestýlku

tak to je ta stáj teť vám ukážu dveře od boxů zblízka


tady vydíte dveře od boxu kde je lentilka a angee jak můžete vidětj sou tam štítky se jményv tomhle boxu je Ellisabet a Eliška jejich dveře se někdy otevírají ale Jitka(jezdkyně) už je spravila


tady je Zuzka a Flíček


tady jsou stáje z vrchu s odklopenou stechou(střecha se dá oddělat je to výhoda když jsou třeba velká horka)


Teť vám ukážu velký výběh s jídlem a vodou je tam vykotlaná vrba proto má náš ranč název Ranch pod vykotlanou vrbou
strom také poskytuje stín a když prší tak si koně stoupnou pod strom a tam na ně neprší. Je to v podstatě takový přístřešek


tady je louka s koňmi a jsou tam také psi


tady je záběr na jídlo ( vlevo je balík slámi uprostřed je koryto s vodou a na pravo je napáječka která se sama doplňuje )


ještě máme sedlovnu a náhradní stáje a taky jízdárnu ale to se omlouvám nemám ještě zatím bohužel fotky ty snad časem dodám náš areál je zatím celkem malý mi se totiž teprve rozrůstáme tak to je asi zatím sše

Dobrodružství Lilien- Nesvobodná

18. května 2012 v 19:57 | Bebe |  Příběhy a fotopříběhy a naše rajče
Když se Lili probudila viděla že je na louce ale co to okolo louky byla ohrada. Vůbec si nepamatovala co se včera stalo vedle ní stál, Robert zeptala se ho: Co se včera stalo a proč jsem tady. Robert jí odpověděl: No včera tě chytila jezdkyně Hana dala ti uspávací šipku a pak tě odvezla sem na louku za mnou. Lili začla zoufale kopat do ohrady výsledkem ofšem bylo že z ohrady upadly dvě třísky. Úplně zapoměla že umí kouzlit a že bi mohla pomocí kouzel otevřít bránu. Vzdala svoje zoufalé kopání do ohrady a začla spolu s Robertem jíst trávu z louky. Pochvíli si všimla že jí Robert nabízí svoje nejlepší jídlo deku a kytky. Už dříve měla podezření že ji má Robert má rád ale jídlo, deku a kytky si vzala a dál ho ignorovala. Lili dojedla trávu a odešla od Roberta. Lili se nemílila Robert ji měl opravdu moc rád už od prvního okamžiku co ji spatřil se do ní zamiloval. Robert poklusal k Lili když v tom přišla jezdkyně a řekla: teť vás dva odvedu do společného boxu vypadá to že si spolu rozumíte. Dala Lili a Robertovi ohlávku a vydali se k boxům. Dorazili na místo a jezdkyně je dala do boxu. Měli tam mrkve vodu seno a háček na kartáč Robert a Lili si společně lehli a začali si povídat o svích životech a o tom co by chtěli dělat Robert řekl a chtěla bys být opět svobodná. Lili se na chvíli odmlčela a řekla ano ano chtěla můj životní sen je najít moji matku a otce a usídlit se na nějakém ranči společně s nimi nebo aspoň abi bili co nejblíž. Venku se už setmělo a tak řekla už chci spát zavrtěla se a usla. Robert se na ni podívala a zašeptal ani nevíš jak moc rád tě mám.

Co bude příště uteče Lili s Robertem a najde Robert odvahu abi Lili řekl co k ní cítí. Sledujte prosím i další příbehy Lili

Nové spřátelené stáje

18. května 2012 v 18:24 | Bebe |  SR \ OR
Ahoj chtěla bych mooooooc poděkovat Franch za spřátelení.
Mrkni na super blog franch.blog.cz
menší obrázek na poděkování ještě jednou díky moc


Spřátelený ranč bílý potok

14. května 2012 v 19:28 | Bebe |  SR \ OR
Ahoj chtěla bych poděkovat keníkovi za SR
je to moje opravdu neje nej nej nej nej kámoška tady je odkaz www.shbilypotok.blog.cz
a tady je menší obrázek na poděkování:
ještě jednou díky moooooocUsmívající se

Dobrodružství Lilien-pokračování

13. května 2012 v 18:12 | Bebe |  Příběhy a fotopříběhy a naše rajče
Uplynulo několik týdnů než Lili dorazila k nějakému městu.
Protože byla moc zvědavá, vydala se po okraji města.
Koně nikde neviděla proto si myslela že v tomhle městě asi žijí lidé, ale co to nevidí ohrada! Ano ,Lili si byla naprosto jistá že je to ohradník pastviny. Tenhle ranč asi nemá moc peněz pomyslela si když si prohlížela hnědá odřená prkna stlučená k sobě hřebíky které tu a tam vylézali s prken. Šla dál ohrada byla ještě dlouhá tak si řekla že se projde po jejím obvodu. Šla a šla když v tom iiiiiiihhhhhaaaa ozvalo se s ohrady. Lili ihned zareagovala a otočila se v ohradě stál krásný statný hafling s bílou lysinou a smetanově bílou hřívou. Jeho srst se leskla což o něm vypovídalo že je asi rychlí a zdravý. Hřebec zafrkal a zeptal se co tady děláš jakto že nejsi v ohradě? Lili řekla já nejsem ocut, nejsem z žádného ranče jsem divoká pohodila hlavou a zařechtala. Hřebec se vzepjal nadšením a pak se zeptal a jak se jmenuješ já jsem Robert. Lili odpověděla: já se jmenuju Lilien ale klidně mi říkej Lili. Robert zatřepal hlavou a vykřikl běž utíkej je tu jedna jezdkyně chce tě chytit!!! Lili vyrazila triskem na louku ale jezdkyně která jela na koni ji pomalu doháněla Lili měla pocit že je už pryč když v tom se pevné lýkové laso navléklo na její krk poplašená Lilien začala trhat hlavou a vzpínat se ale tím laso ještě víc utáhla neznámá jezdkyně vykřikla a mám tě! Teť tě odvedu na ranč.

Co bude dál uteče Lili nebo zůstane na ranči pokračováni příště.
Soutěž s různými druhy úkolů

13. května 2012 v 11:04 | Bebe |  Soutěže
Ahoj vyhlašuju soutěž s různými druhy úkolů
Přihlašte jednoho koníka(jedno jaké značky)
Soutěž spočívá v tom že vám na vaše emaili budu posílat různé druhy úkolů vy mi pak fotky pošlete na email boplat@seznam.cz
První úkol: FOTKY POSÍLEJ DO 23.5.2012 vyfotit koníka s co nejhezčím pozadím jak někde jde (bez jezdců)
já pak vyberu asi 2 nebo 3 koně (podle toho kolik se přihlásí lidí) kteří postoupí do dalšího kola soutěž má 3 kola (teď odstartovalo první)
Příhláška by měla vypadat asi takhle:

přesdívka:

jméno koně:

Ranch:

popřípadě webové stránky RANČE
tuhle přihlášku pošlete s polu s fotkou opět připomínám že to zašlete do 23.5.2012
TAK PROSÍM PŘIHLAŠUJTE SE

Prosba

13. května 2012 v 10:33 | Bebe
Ahoj, moc vám děkuji že navštěvujete můj blog.
Avšak vás moc prosím zanechte mi tu i nějaké komentáře ale ať jsou pravdivé je mi jedno když budete psát že se vám to nelíbí nebo tak něco já si vašich rad vážím tak mi tam klidně pište co by chtělo změnit atd.

Děkuji moc všem za komentáře

Dobrodružství Lilien-začátek

12. května 2012 v 17:49 | Bebe |  Příběhy a fotopříběhy a naše rajče
Ahoj budu vám vyprávět jak to vlasně bylo:

P.S.Omlouvám se že se trochu budu opičit po Haarry Potterovi ve všech dílech(asi)


ZAČÁTEK

Jednoho dne ráno se Lilien probudila a uvědomila si že je už vlasně dospělá a že už vychodila kouzelnickou školu. Ve svém dětství toho zažila hodně jejího tátu zavřeli odebrali ji vlastní matce a dali ji k matce která ji tiše nenáviděla a den co den se ji snažila zabít. Svoji matku a otce však nalezla ale o několik let později co vychodila kouzelnickou školu. Ale spátky.
Když Lili vstala snědla trochu trávy a vydala se na cestu do lesa. Zatím nevěděla co bude v životě dělat ,uplynulo několik dní a Lili se setkala s prvním nebezpečím. UPÍREM! Šla tiše po cestě a naslouchala šumícímu potoku. Najednou si všimla že už se setmělo a že je úplněk. Šla zrovna okolo jeskyně tak si řekla že tam přenocuje. Vešla tedy do jeskyně, už se uvelebyla ke spánku když v tom uslyšela podivné zvuky z hloubky jeskyně. Ikdyž věděla že je to nebezpečné vydala se to prozkoumat.
Ale co to nevidí UPÍR pomyslela si Lili. Věděla že by ji to mohlo stát život ale potichu zašeptala lehkou formulku vingardium leviosa. Snesla se do vzduchu a přelétla až nad vampíra měla pocit že má srdce až v žaludku a nemohla se ani pořádně nadechnout proto využila to co ji ve škole taky naučily pomyšlením na formulku kouzelnou formulku uskutečnila zdi se najednou začli otřásat a začli padat kameny vampír chtěl utéct ale bylo pozdě puf vampír vybuchnul a zbil po něm jen černý obláček dýmu Lili si oddychla a zastavila valící se kameny. Snesla se dolů a vyběhla z jeskyně řekla si že raději přespí na nedaleké louce.


pokračování příště

NOVINKA-NENECH SI TO UJÍT

12. května 2012 v 17:16 | Bebe |  Příběhy a fotopříběhy a naše rajče
Ahoj mám pro vás novinku Příběhy Lilien s kouzelnické říše.Úžasný podívej se taky na blog www.shbilypotok.blog.cz tam bude životopis Terky taky kouzelnice mimochodem je to maminka Lilien a ten blog vlastní moje nejlepší kámoška.Smějící seMalá poznámka v těch příbězích se budou vyskytovat i koně s toho ranče na který tu máte odkaz.
VÍTEJ VE SVĚTĚ KOUZEL A DOBRÉ I ZLÉ MAGIE!!!!!!!!!! NAVŠTĚVUJ TENTO BLOG A DOČÍTEJ SE NOVÉ A NOVÉ PŘÍBĚHY PLNÉ DOBRODRUŽSTVÍ A MAGIE ANEB LILIJINA DOBRODRUŽSTVÍ!!!!!!!!!!!!!

Moji schleich-hříbata

12. května 2012 v 17:00 | Bebe |  Moji schleich
Tak teď vám předvedu moje schleich hříbata
Hříbata
Jméno: Angee ( čte se to Endžii)


Plemeno: Hříbě Shetlandského ponyho


Povaha: Je milá a přítulná
Jméno: Eliška


Plemeno: Hříbě Arabského Plnokrevníka


Povaha: Je moc chytrá a šikovná vše se učí velice rychle
Poznámka: Tohle je mů úplně první Schleich
Jméno: Flíček


Plemeno: Hříbě Pinto


Povaha: Je chytrý po svém tátovy a zdědil trochu té vůdcovské povahy. Ale pořád si samozřejmě hraje s ostatními hříbatyMoji schleich-klisny

12. května 2012 v 16:47 | Bebe |  Moji schleich
Ahojky, už jsem vám představila moje hřebce a valachy. Teď vám předvedu klisny a kobily.Moji schleich-klisnyJméno: Lilien


Plemeno: Klisna Haflinga


Povaha: Je velmi parádivá, někdy je i trošku pyšná, jinak je moc kamarádská a vhodná na rekreaci
Poznámka: je to moje první klisnička mám ji moc ráda


Jméno: Zuzka


Plemeno: Kobila Pinto


Povaha: Je to milá kobilka s vůdcovskou povahou a výborným sluchem


Jméno: Ellisabet


Plemeno: Klisna Arabského plnokrevníka


Povaha: Je ostražitá, milá a výborná máma. Je rychlá a miluje čerstvou trávu.


Jméno: Lentilka


Plemeno: Klisna Shetlandského ponyho


Povaha: Lentilka má skvělou povahu a slouží jako poník pro začátečníky a malé děti. Díky své skvělé povaze je taky úžasnou maminkou a skvěle se stará o svoje hříbátko Angee.

Jméno: Bella


Plemeno: Klisna Fríského koně


Povha: Je nejrychlejší klisnou na ranči má ráda děti a moc si přeje mít svého vlastního potomka ale zatím jí to život nedopřál. A nebojí se nebezpečí

Moji chleich

9. května 2012 v 18:44 | Bebe |  Moji schleich
Teď vám představím moje schleich koně psi a postavičky protože mi budou postupem času přibívat tak budu dělat samostatné rubriky o novích koních. Teď ale představím ty co mám teď.

P.S.Omlouvám se za špatnou kvalitu fotek


Hřebci


Jméno: Ben

Plemeno: Hřebec Pinto

Povaha: Je to milý poslušný hřebeček na kterém se jezdí Western. A má taky rozumnou povahu a proto je výborným hřebcem stáda.
Jméno: Blesk

Plemeno: Hřebec Fríského koně

Povaha: Někdy trošku pyšný, leká se poletujícího papíru ale jinak kliďas. Zaměřuje se na Drezúru
Jméno: Lupínek

Plemeno: Valach shetlandského ponyho

Povaha: Je mazlivý miluje jídlo a děti. Má rád když ho někdo drbe za ouškem.A menší zajímavost když se podíváte na blog www.shbilypotok.blog.cz tak se tam v soutěžích dozvíte že náš Lupínek byl druhý v celkem důležité soutěži. První byla Terka s toho ranče na který tu máte odkaz.Jméno: Kaštánek

Plemeno: Valach Haflinga

Povaha: Je klidný, proto se používá na rekreaci a na jízdy pro malé děti
Jméno: Mirek

Plemeno: Hřebec Irského Tinkera

Povaha: Miluje (stejně jako Lupínek) děti a používá se do zápřehu ale někdy na něm jezdí i malé děti protože je klidný a jen tak něčeho se nevilekáJméno: David

Plemeno: Hřebec Arabského plnokrevníka

Povaha: Právě dnes tedy 9.5. 2012 k nám přijel ale už jsem zjistila že moc nemá rád přepravník na koně a moc mu chutná tráva z naší louky a taky při nástupu do přepravníku jsem zjistila že dovede být pěkně tvrdohlaví můžete mu říkat a dělat co chcete a on se ani nehne, nakonec ale svolil a do přepravníku nastoupil.

Něco o našem Ranči

8. května 2012 v 21:12 | Bebe |  O ranči
Našemu ranči se vede dobře.
Barvy našeho ranče jsou zelená a žlutá. Nedaleko protéká bílý potok a je tam veterina kam naše zvířata chodí na každoměsíční prohlídky. Hned vedle je oranžové město kde jsou potřeby pro koně.
Zatím máme naše koně ustájené na louce a je tam stáj pro klisny s hříbaty a hned vedle je sedlovna a bouda pro psy ( naše farma se teprve rozrůstá). Když se sejde asi půl kilometru po louce tak je tam krytá jízdárna s výběhem. Účastníme se soutěží i v okolí ale samozřejmě i dál, naše farma také nabízí lekce ježdění pro malé děti.

Tak to je asi zatím vše, když jsi na něco vzpomenu tak to napíšu do nějaké rubriky