Dobrodružství Lilien-začátek

12. května 2012 v 17:49 | Bebe |  Příběhy a fotopříběhy a naše rajče
Ahoj budu vám vyprávět jak to vlasně bylo:

P.S.Omlouvám se že se trochu budu opičit po Haarry Potterovi ve všech dílech(asi)


ZAČÁTEK

Jednoho dne ráno se Lilien probudila a uvědomila si že je už vlasně dospělá a že už vychodila kouzelnickou školu. Ve svém dětství toho zažila hodně jejího tátu zavřeli odebrali ji vlastní matce a dali ji k matce která ji tiše nenáviděla a den co den se ji snažila zabít. Svoji matku a otce však nalezla ale o několik let později co vychodila kouzelnickou školu. Ale spátky.
Když Lili vstala snědla trochu trávy a vydala se na cestu do lesa. Zatím nevěděla co bude v životě dělat ,uplynulo několik dní a Lili se setkala s prvním nebezpečím. UPÍREM! Šla tiše po cestě a naslouchala šumícímu potoku. Najednou si všimla že už se setmělo a že je úplněk. Šla zrovna okolo jeskyně tak si řekla že tam přenocuje. Vešla tedy do jeskyně, už se uvelebyla ke spánku když v tom uslyšela podivné zvuky z hloubky jeskyně. Ikdyž věděla že je to nebezpečné vydala se to prozkoumat.
Ale co to nevidí UPÍR pomyslela si Lili. Věděla že by ji to mohlo stát život ale potichu zašeptala lehkou formulku vingardium leviosa. Snesla se do vzduchu a přelétla až nad vampíra měla pocit že má srdce až v žaludku a nemohla se ani pořádně nadechnout proto využila to co ji ve škole taky naučily pomyšlením na formulku kouzelnou formulku uskutečnila zdi se najednou začli otřásat a začli padat kameny vampír chtěl utéct ale bylo pozdě puf vampír vybuchnul a zbil po něm jen černý obláček dýmu Lili si oddychla a zastavila valící se kameny. Snesla se dolů a vyběhla z jeskyně řekla si že raději přespí na nedaleké louce.


pokračování příště
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Paintka Paintka | Web | 9. července 2012 v 12:24 | Reagovat

Super, hned jdu číst další díl :) A tenhle díl byl teda taky dobre.... já miluju příběhy s upíry :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama