Červenec 2013

Odjíždím :)

29. července 2013 v 16:59 | Bebe | 
Ahoj! Tak oznamuju že zítra ráno odjíždím na tábor do Křižanova :) Fuf moc doufám, že tam budou fajn lidi a spřátelíme se a vše bude ok. Já jsem ten typ co se s nikým neumí seznamovat. Neumím to tak, že k někomu přijdu a řeknu ,,Ahoj jak se jmenuješ?" na to jsem prostě děsnej stydlín tak doufám, že to bude ok :) To ale taky znamená, že zde nebudou žádné články ( internet v mobilu nemám a nic jsem nepřednastavila ) a taky to, že opět nebudu obíhat :/ Snad pochopíte :) Vrátím se vám příští týden ve čtvrtek :) Tak zatím ahoj Bebe :)


Prosím omluvte mě z obíhání a psaní článků do příštího čtvrtka! Děkuju za pochopení Bebe


Info okolo herního maratonu

27. července 2013 v 11:21 | Bebe |  Zábava
Ahoj! Jsem opět tady bohužel jen do pondělí v úterý odjíždím na další tábor. A dostala jsem celkem dobrý nápad na maraton her. Udělám ho až někdy v Září. Bude to lepší protože budu víc doma. A bude to tak, že každý den ( ještě nevím kolik dní to bude ) v určenou hodinu vydám článek v kterém bude třeba nějaký kvíz, bleskovka atd. a bude to takhe po několik dní, ještě nevím kolik. A bude to hlavně na správné odpovědí a na rychlost. Ten kdo bude první a bude mít vše správně dostává nějvíce bodů. Já si vaše body budu zapisovat a na konci je všechny sečtu a podle toho kdo bude mít nejvíc bodů ten bude vítěz! Nevím zatím jaké budou odměny, ale určitě to budou jen něco jako obrázek na přání, diplom atd. Nepořádám to proto, aby jste měli nějaké obrovské odměny, ale proto, aby ste se trochu pobavili, pro zábavu :) To je zatím vše co vám k tomu v tuto dobu říkám. Další info článek, přesnější, bude vydám v Září před zahájením maratonu :) Jen teď, abyste věděli a zvážili svoji účast jestli vás to bude bavit. Doufám, že účastníků bude co nejvíce a bude vás to bavit :) Bebe

Nezvládám to :/

22. července 2013 v 19:24 | Bebe | 
Ahoj! No takže včera přijela sestřenice. A zjistila jsem, že vážně nezvládnu se o ni starat a obíhat a udělat vám maraton her :/ Navíc za mnou sestřenka furt leze a chce někam jít nebo něco takovýho. Tak se moc moc omlouvám ale do pátku zase neobíhám a nebudu psát články. Takže za odměnu ten maraton her možná v pátek večer když to zvládnu. Takže doufám, že to pochopíte. Tak se mějte dobře! :) Bebe

Už zase nepřítomná

21. července 2013 v 11:01 | Bebe | 
Ahoj! Tak jo budu upřímná určtě si toho snad všichni všimly že jsem předevčírem a včera neoběhla. Vážně promiňte, ale nejhorší je když se vám stráááášně nechce obíhat a vy se do toho nutíte to pak úplně ztratíte chuť blogovat :/ No a další věc je slíbila jsem vám nějakou hru takže buďto dneska někdy večer nebo zítra večer bych pro vás vydala článeček něco jako takový menší herní maraton, abych to tu aspoň trošku oživila :) Budou za to samozřejmě diplomky! No a ještě jedna věc od teď do pátku nebudu moc aktivní taky asi budu trochu vysazovat obíhání protože přibližně za 15 min. přijede sestřenice Hanka a bude u nás. Taky dneska přijede strejda s přítelkyní a mojí malou sestřenicí Sárkou. No když je to v rubricce já tak by bylo dobrý dodat, že jsem se v pátek vrátila od Nelči. Bylo to fáákt hrozně super :) A taky jsme byly s Nelčou a ješě jednou kámoškou Áďou ve ,,městě" a koupila jsem si barevnej lak na vlasy. Přesně řečeno modrý :D Takže teď mám modrej melír, tudíž očekávám nějaký nepříjemný narážky ze strejdovy strany. On si neodpustí si do mě rýpnout když se spolu vidíme a všichni to slyší -_- Takže dokonale mě ztrapní :) No tak článek je napsaný tak já du vyhlížet sestřenku :) Tak se tu zatím mějte!!!! Bebe :)

Pardon za možné překlepy atd. :)

Menší nepřítomnost a neobíhání

17. července 2013 v 14:10 | Bebe | 
Ahoj! Tak moc všem děkuju za komentáře, ikdyž já jsem se na to komentování kapánek vyflákla. No Promiňte. Teď už zase nebudu komentovat. Protože zítra v 10 jedu k Nelči a budu u ní přespávat a v pátek v 15 zase odjíždím. Už se moc těším!
Takže taky kvůli tomu jsem tu. protože jsem vám chtěla říct, že zítra neoběhnu. Tak snad pochopíte. Promiňte krátký článek, ale není toho mnoho co napsat :) Ahoj vaše Bebe

P.S. Chtěli byste třeba v sobotu nebo v pátek večer zase nějakou hru? :)


Nový dess

16. července 2013 v 12:33 | Bebe |  Novinky
Ahoj! Tak a mám zase nový dess!!! Tentokrát je od Rainbow ( http://raindbowranch.blog.cz/ ) moc moc moc jí chci za její ochotu poděkovat, za to, že byla tak moc hodná a udělala mi nádherný dess! Tak doufám, že se vám ten dess líbí tak moc jako mě :)
Zatím se mějte ahoj! Bebe :)

Konečně live článek :)

15. července 2013 v 13:27 | Bebe |  Co se děje na ranči
Ahoj! Tak jsem zpět. No vlastně doma z tábora jsem už od čtvrtka, ale vůbec se mi enchtělo napsat :/ Doufám, že vám to nevadí :) No na táboře to bylo super. Teď jsem doma a v sobotu přijede sestřenice :) Taky mám nově narozenou sestřenici Sáru!! Je fakt sladká v sobotu jsem se na ni jela podívat. Na konec článku vám sem hodím fotku z porodnice v den kdy se narodila co fotila babička :) No jak jsem psala na táboře bylo super jen jeden den byl na pytel a to minulá sobota. Tak trochu jsem jela na kole a přelítla přes řídítka a totálně si rozbila hubu a urazila zub a dva přední zuby v horním patře ( jeden s toho je z poloviny uraženej ) byly posunutý dozadu takže mi je museli rovnat a teď mi hrozí, že mi odumřou. Jinak krve jak z vola a pusa jak ptakopysk :DDD Ale už je to v poho teda pokuš ty zuby neodumřou, fakt nechci mít v 12 dva umělý zuby -_- Taky si teď píšu s christalis, Rainbow a Niky což je moc bezva. Zřejmě budu mít nový dess od Rainbow tak se těšte :)
Mmm to je asi vše jen jsem vám chtěla napsat, aby jste se náhodou nezačali radovat, že jsem se konečně zdejchla :D Tak ahoj mějte se fajn Bebe :)

A ještě jedna fotka :

Moje sestřenka Sára :3 Tak ahoj Bebe

Něco jako jezdecký deníček z vyjížďky dne 28.6.2013 - PŘEDNASTAVENO!

6. července 2013 v 15:00 | Bebe |  Koně

PŘEDNASTAVENO!


Tak protože jsem zapoměla na přednastavování článků. Tak teď tedy 28.6. přednastavuju jediný článek co vyjde někdy o dalším víkendu. Bude to takový podrobný záznam z večerní dvouhodinové vyjížďky :) Tak jde se na to!Po dlouhé době kdy jsem neměla možnost jít ke koním, mi přišla SMSka v níž stálo, že v pátek od 18 do 20 hodin je vyjížďka. S radostí jsem zprávu přijala a těšila se. Ale jak to u mě tak bívá tak jak jsem se blížila k ohradám dostávala jsem strach. Nevím proč, ale tak nějak to na mě přijde a myslím na nejhorší.
S odhodláním jsem vešla do korydoru a mířila dozadu kde jsem někoho zahlédla. Čekala tam cvičitelka a jedna moc hodná paní ( myslím Martina, no budu jí tak psát :) ). S Martinou jsme měli za úkol vydat se pro ohlávky a pak pro koně. Koně jsme bez problému vyvedli. Mě byla přidělena jedna moc hodná kobča tažáka.
Dorazila jsem k hrazení a Etu ( tak se ta kobylka jmenuje ) přivázala a začala ji čistit. Když bylo hotovo Etu jsem si odvázala a začala s ní chodit. Etuš kdykoliv jsme zastavili se o mě začal otírat a požadovala drbání za uchem. Po notné chvíli strávené drbáním Ety, jsme se vyhouply na koňský hřbet bez sedla a vyjeli na svých ořích ven. Jeli jsme po polní cestě mezi obilím směrem k malému lesíku. Z lesíku vede prudký kopec dolů na prostorné louky s potůčkem a tak jsme se vydali tam. Dojeli jsme na začátek lesa. Ale místo do lesa jsme se vydali do prava do vesnice Rudka kde jsme šli skontrolovat pány kteří vykládaly objednané balíky sena. Jelo se zase na louce takže jsme se rozhodli nacválat. Eta poslušně nacválala a radostě pohazovala hlavou. Poté jsem zase přešli do kroku. Rychle jsme dorazili do vesnice a ptali se lidí jestli se dá vyjet jedním zarostým korydorem nahoru ke stodole. Paní řekla, že ano, ale že je nam několik děr. Tak jsme se tedy vydali po úzké a zarostlé cestě podél domů nahoru do kopce. Tady jsem měla nervy jako špagtky protože jsem se bála, že budeme muset skákat a já jsem skákala asi jen 2 a to jen protože se koníkovi zachtělo. No a bylo to tady dorazili jsme ke škarpě která se různě prodírala zarostlou cestou. Několikrát jsme ji museli přeskočit. Naštěstí na Etě nebylo poznat, že jsme vůbec přes něco skočili. Skontrolovali jsme pány a vydali se po nové krásně opravené asfaltce směrem na další vesnici Litostrov. U jakéhosi ropovodu či co to bylo jsme zabočili na vyjetou cestičku v polích která byla trochu podmáčená. Ale zvládli jsme to. Pak jsme trénovali, že jsme se všechny tři seřadili vedle sebe a jedna naklusala a jelikož ostatní koně jsou zvyklí se ,,opičit" tak bylo naším úkolem je udržet v kroku. To se nám všem povedlo a užívali jsme si pomalu zapadajícího slunce a motýlů kteří poletovali okolo. Chvilku jsme nechali koně napást a udělalo se pár pěkných fotek ( nejsou moje ). Potom jsme byly nuceny se na chvíli rozloučot se sluníčkem a zajet do lesa kde už bylo šero. Tam jsme nějaký kus klusali a pak sjeli z kopce dolů. A opět jsme byli na loukách. Dojeli jsem oěpt k tomu starému známému malému lesíku a vyjeli kopec. Pak jsme si mohli jet natrhat třešně, ale já jsem nechtěla bolelo mě břicho. A potom jsme se rozklusali vstříc domovu!
Dorazili jsme k bráně a já měla ještě jeden úkol sama ji s Etou otevřít a projet. Bylo to celkem obtížné z´vzhledem k tomu, že Etuš se bála do brány šťouchnout. Ale zvládli jsme to! Etu jsem moc pochválila a sesedla. S Martinou jsme odvedli koně do ohrady, sundaly jim ohlávky ty poklidili a dali jim pokosenou trávu. Potom se Martina nabídla, že mě odveze domů a tak jsem nasedla do jejího auta a rozjela se k domovu.


Tak byla jsem z té vyjížďky dost nadšená, moc se mi líbíla taky jen proto, že jsem zase mohla moje milované koníky a poníky vydět :)

Doufám, že se vám to líbilo aspoň trošku :) Tak teď jsem na táboře a pravděpodobně něco dělám :D Tak se mějte krásně a užívejte prázdnin vaše Bebe :)

P.S. Omluvte možné překlepy a pravopis. Jsem unavená a nechce se mito po sobě číst :P