Prosinec 2013

Zamyšlení nad minulým i nastávajícím rokem..

31. prosince 2013 v 20:45 | Bebe |  Co se děje na ranči
Ahoj! A je to tady, už zase. Zase další konec roku, tentokrát 2013. Nemůžu tomu ani uvěřit. Celý rok mi utekl tak neuvěřitelně rychle. Jsem to jen já anebo i vám se zdá že čím jste starší tím více vám čas utíká? No to je jedno. Tak tedy rok 2013 co s sebou přinesl?? Z mého života spoustu věcí, ale z toho rančového? Dívám se na článek co jsem psala minulý rok na Silvestra, jako všechny moje články je i on otřesný a téměř o ničem a ani jsem si nedala žádná předsevzetí. Jelikož nepatřím k lidem co si vedou perfektní záznamy o tom kdy a jaký kůň přijel tak ani nevím kolik sem k nám přijelo nováčků. Jak tak vzpomínám tak si je ale vybavuju, možná tu ale nebudou všichni takže je to fell hřebeček tuším od Grace ( děkuju ) další islandský pony tady je to myslím od Nelči ( taktéž děkuju )pak je tu appalosa rodinka a to je tak vše co si pamatuju. Ale ano to nejdůležitější bych málem vynechala. Tento rok k nám přijeli 3 první BH koníci :) Dva postarší clasic a jeden stablík :3 A s nimi přijel i limitovaný bílý frísák. Za BH a limitovaného SCH musím moc poděkovat Rainbow, bez ní bych je neměla, moc děkuju Rain :) Teď se dostávám k blogu. S tím nejsem vůbec spokojená. Články hrozné ( to už se asi nikdy nezlepší ), neobíhám neustále pozastavuju a pak je tu myšlenka co se mi honí v hlavě už více než půl roku a to je myšlenka na to že skončím. Že bych opustila webový ranč ale pak si zase vzpomenu že by mi to bylo líto. A tím se dostávám k roku 2014. Moc doufám že to tady opět rozjedu naplno doplním profilky, celkově to tady dám dokupy, zpravím rajče, budu vám sem psát smysluplnější články atd. To je k blogu a k modelům? Přála bych si aby přijela spousta nováčků, i jezdci já se rozhoupala dodělat novou stáj a sedlovnu, i jízdárnu, sehnat si vabavení atd. Takže tady shrnutí toho co bych chtěla v nadcházejícím roce splnit :

Napsat alespoň 200 článků - za tento rok jich bylo pouze 104 :/
Mít lepší články a opět to tu rozjet!
Obíhat
Neskončit
Dokončit vše potřebné tady na blogu
opravit rajče
Zúčastnit se nějaké LS - to bude těžké, rodiče mě nikam nechtějí zavést ://
Uspořádat příjezd nějakého BH :)

Tak to by bylo všechno. Předsevzetí mám na mě až až. Doufám že alespoň nějaké splním, jak se znám to bude pro mě velice těžký úkol. Přání na rok 2014 mám ještě víc než jsem napsala do toho shrnutí ale nebudu se přetěžovat XD


Dále vám chci popřát do nového roku spoustu štěstí, hodně zdraví, hojné počty nováčků, ať jste tu s námi a ať se vám daří!!

PF 2014!!! Vše nejlepší do nového roku přeje Bebe a RPVV!


A jak probíhaly Vánoce u nás??

26. prosince 2013 v 11:00 | Bebe | 
Ahoj! Tak teď už i já píšu článek ( jako skoro všichni ) o tom jak u nás proběhl Štědrý den a co jsem dostala.
Takže vypadalo to asi takto : V 8:00 jsem se neochotně vahrabala z postele (jsem spáč ). Dole v kuchyni už byla babička, děda a mamka byla nahoře na počítači. K snídani jsem chtěla babičinu vánočku, babča ale protestovala že prý až po obědě, no co se dalo dělat spokojila jsem se s mlékem a ,křupinkamá´. Pak jsem vyrazila směr koupelna a umyla si hlavu. A už o 9 nás svým příjezdem překvapili strejda, teta, prababička, malá sestřenka Sára ( bude jí teprve půl roku ) a pes Bella. Celá nadšená jsem rychle nahrabala minulý článek a šla za ostatními do kuchyně. Tak hodinu se povídalo pak se děda vydal na procházku se Sárou. Vrátil se právě včas, už jsem nachystala na stůl a k obědu jsme si dali strýcovu ( zase jiný strejda, spíše prastrejda )rybí polívku, ačkoliv my přijde nechuné jíst mlíčí a jikry jsem to nějak spolykala pak na mě čekala ta lepší část oběda, babičina domácí vánočka. Po obědě jsme se všichni vydali na procházku až na dědu ten dozdoboval stromek, já ho před obědem načala, samozřejmě stromek hraje nejrůznějšími barvami a nesmí chybět nové moderní baňky ani staré po domácku dělané ozdoby po mojí praprababičce. My jsme na procházce ještě potkali jednu naši známou, to bylo povídání. A pak rychle domů. Já, strejda, teta a Sára jsme se šli podívat k prastrejdovi a pratetě ( bydlí hned vedle nás ) a já jim dala dárek, i oni mě ( náramek a lak ). Za chvilku jsem odešla domů převlékla se do svátečního a nanosila pod stromek dárky. Letos to ztratilo kouzlo překvapení protože si všichni povídali v obíváku a tak jsme vyděli hotový stromek s dárky, mno neva. Pak byla večeře pstruzy a opečené brambory a pak kopa cukroví, následovalo opět povídání a asi v 7 jsme se vydali do pokoje na dárky. Já rozdávala. Prababička dokonce dostala kalendář z našich fotek, byly tam i moje, až do rozbalení jsem o tom nevěděla XD. A já jsem dostala nějakou kosmetiku na moje pohoří co mám na čele, pak spoustu oblečení které jsem si sama vybírala a totálně boží svetr z teranovi :3 Musím vám ho někdy vyfotit..Dál nový přírůstek a to klisnu appalosy a možná ještě přemluvím babičku aby mi koupila v Brně po Vánocích ještě nějaké Sch. Dostala jsem i jiné dárky např. dvě knížky, jen si na ně teď nevzpomenu XD A pak u byl velký balík, netušila jsem co to je. Strhala jsem papír a objevila jsem............................vlastní nootebook!! Bylo to moje tajné přání, nakonec se ukázalo že jsem ho dostala protože dědu štvalo že jsem pořád byla na našem společném nt. No a právě teď píšu tenhle článek na tom novém nt :3 Má windows 8 a je ,vymakaný´ ikdyž značně nepřehledný ( musím si zvyknout) a dokonce je tu i jiný skype ( spešl verze pro windows 8 ) a tak se v něm vůbec neviznám je tam jen značka online a neviditelný a když se chci odhlásit tak mě to znovu přihlásí, takže si dávám pro chvíle kdy tu nejsem neviditelný. Není to o tom že bych se s Vámi nechtěla bavit ale proto že fakt nejsem na nt. No jinými slovy jsem z něho úplně hotová!!
Myslím že Vánoce 2013 se povedli! Už se ani nebudu ptát co jste dostalli protože jsem to už na většině rančů četla. Doufám jen že i vy jste spokojení ;) Bebe

Vánoční přání :)

24. prosince 2013 v 9:40 | Bebe |  Co se děje na ranči

Tak a je to tady, zas poroce. To to rychle uteklo, skoro tomu nemůžu uvěřit. Takže už tu máme strejdu, tetu a malinkou sestřenku i s jejich psem Bellou. Proto píšu jen na rychlo a vkládám Vám sem přáníčko :) Nemohla jsem najít fotky se sněhem z minulé zimi, na rajčeti jsou ale na počítači ne :(. Takže aspoň takhle no.
Přeju krásné Vánoce, ať si to dneska všechno užijete, ať přibude spousta nových přírůstků a splní se vám alespoň jedno přání. Tenhle kouzelný den bude až za rok tak si ho krásně užijte! Krásné svátky vám přeje Bebe a RPVV :)

Vánoční pozdrav

21. prosince 2013 v 18:02 | Bebe |  Co se děje na ranči
Ahoj! Tak jsem tu zpět. Opět mi přečtení Graciina článku přivodilo chuť také nějaký napsat. V hlavě jsem měla tolik věcí co jsem Vám chtěla říct. Teď tam myšlenky zmateně pobíhají sem a tam a snaží se zařadit. Tak jo, takže co je nového : na Vánoce přibydou nějací Schleich nováčci, možná rajtky a přilba jestli mi budou sedět a spousta oblečků které nebudou překvapením :D Dále jsem si opět našla čas zajít ke koníkům. Tentokrát na dvouhodinovou vyjíždku, jak jinak než úžasná. Poté jsem ale onemocněla, což znamenalo žádná škola :33 Ale bohužel ani žádné kroužky :(( Takže to mělo své pro a proti. Nyní bojuji s rýmou a kašlem. Další věc asi po milionté se zase omlouvám za moje neobíhání. Tak jo tady důvody : ta nemoc, bolely mě hrozně oči z čtení ( ale z koukání na filmy ne, zvláštní xD )a další opět se mi nechtělo, tak nějak již rok hledám chuť znovu blogovat. Vždy si řeknu tak jo nemá cenu se trápyt, skončím to, pak ale přijde na nějaký článek a já zas dostanu znovu chuť. A tak se to táhne znova, znova a znova. Ale teď se ve mě něco zlomilo. Asi je to tím Graciiným článkem, ale mám náladu sem zase přidat pár dalších článků. Snad Vás to potěší.
A teď k vánoční atmošce ( jak jinak ) : Někteří možná ví že i já jsem se stala součástí výpravy do Vídně, pro Betlémské Světlo a že si mě nějaká ehm slečna vybrala ke kraťounkému rozhovoru do rádia, byla jsem nervozní ale pak jsem si uvědomila že ani neví moje jméno, takže nikdo se nikdy nedoví kdo byl hlavou toho nejtrapnějšího rozhovoru na světě :P Pak je tu babička se svým cukrovým. Před chvílí tu nadávala až do prdel* kvůli tomu že jí děda užírá :D Jako každý rok i letos řekla že je to naposled co pěče a že se na to může vykašlat. Už nemám strach, příští rok se zase můžu těšit na rumové košíčky :3 A Vánoce se především o tom že se celá rodina sejde. U nás ani zdaleka ne. Teta nemůže, vlastně spousta lidí nemůže, včetně mého otce, ten se nikdy neukáže. Nechtěl mě ( tak proč si sakra nekoupily kondom ?!?! -_- :D ) Je mi to vlastně šumák, mohla jsem dopadnot mnohem mnohem hůř např, jsem mohal být slepá ( byla to velká pravděpodobnost protože otec je slepý a mamka zřejmě brzo bude taky ), nebo postižená ( to je zase mamka ) ale jsem tu a píšu tenhle článek a jsem naprosto v ,pohodě´ a za to jsem moc moc ráda. Jsem ráda za to že jsem nesekla s blogem, ani s Vámi, za to že mám tak skvělou rodinku a přátele ( ikdyž mě jistě pomlouvají, nemám jim to za zlé nikdo není dokonalý, ani já a je si na co stěžovat ) a miluju především Vánoce. Miluju je protože to je právě ten důvod k tomu abych si připoměla všechno dobré co mě v životě potkalo, a kde jsem byla a jak skvělý život mám ( ikdyž mi to často nepřijde ) . Takže jednoduše ošuntělá věta : Šťastné a veselé lidi!! :) Vaše vánočně naladěná Bebe ( no myslím že jsem se s tou normálností krapet mýlila O_o )

P.S. Díky všem co si tenhle článek přečtou, ikdyž je trošku obsáhlejší něž obvykle, Doufám že se dočkám nějakých pěkných komentářů! Teď du oběhnout :)
Jeden z nejkrásnějších zážitků v mém životě Paříž a Eiffelova věž. Věřte, je proco žít ;)

Hunger Games :)

7. prosince 2013 v 11:59 | Bebe |  Co se děje na ranči
Ahoj! Tak pi malém a krátkém zlepšení blog zase zlobí. Nezobrazují se mi vaše články, jen u těch co mám odběr a to je jen málo lidí. A těm co jsem něco okomentovala tak nevím jestli se jim můj komentář zobrazil protože ho já sama nevidím. Schleichovka mi už věnovala článek i ostatním že ona moje komentáře vidí, tak nevím jak je to u ostatních. Proto se chci omluvit že teď nebudu obíhat ( já vím já vím zase zase zase ), mrzí mě to protože mám zrovna teď docela náladu a čas, ale blog mě prostě nehorázně naštvla ( zase ). Doufám že s tím někdo něco konečně udělá a brzo se to zlepší abych vám zase mohla normálně komentovat a psát články ;) A omlouvám se za divný nadpis, tak nějak mě to napadlo. Měla bych totiž dneska odpoledne konečně vidět v kině Hunger Games 2 :3333 Moc doufám že vítr, sníh a ostatní problémy ustoupí a mě a mím kamarádkám kino vyjde :) Zítra mě čeká oslava sestřenky narozenin. Je strašný jak ten čas letí. Taky jsem v úterý byla na koníkách. Měla jsem pro změnu Lentilku ( Hafling ) kromě toho že mi tam pořád poskakovala a chtěla cválat to bylo super. Naštěstí jsem ji zvládla a stačil jí hooodně rychlí klus :P Tak jo tak se mějte hezky vaše Bebe :)

P.S. Doufám že se vám článek zobrazí