Březen 2014

Moravia Model Fest 2014

24. března 2014 v 18:27 | Bebe |  Novinky
Ahoj! Tak nějak nevím jak začit. No asi začnu. Nějak...
Moravia Model Fest ( MMF ) je něco jako sraz sběratelek. V menším provedení. Konali bys se u nás, tedy v Domašově 25 km od Brna. Vesnice je u D1 takže po této dálnici se k nám v pohodě dosanete. Program by se týkal všech věcí ohledně modelů ale součástí by byla i malá LS pouze s diplomky, bez kokard. Datum a přesný program nejsou známy, upřesnění pouze v případě že by měl alespoň někdo zájem. Hlavní pořadatelka je Grace, já jsem nejspíš spolupořadatelka :D. Jestli máte někdo zájem piště. Také bych chtěla poprosit nějakého hodného človíčka ( nejlíp více človíčků ) o reklamu na blogu. Předem díky.

Bebe

Konečně zpět (???)

22. března 2014 v 20:49 | Bebe |  Co se děje na ranči
Ahoj. Jak se tak dívám opravdu dlouho jsem tu nebyla. Ne že bych si myslela že si někdo všiml ale já ano :D Už asi stopadesátkrát jsem vám slibovala že se vrátím na blog a že budu aktivní. Tak tedy přestanu slibovat. Berte to jako test. Jestli projdu, to se teprve uvidí. A co tí myslím? Chci to tu zkusit, ještě jednou, naposled. Jestli se mi nevrátí moje pohřešovaná rančovací nálada, skončím. Tak tedy začneme.

Co se stalo během doby co jsem byla pryč?
Asi nic důležitého. Málem jsem vydala článek o mém konci. Přesvědčila mě Grace a taky představa že by byla nejspíše ostuda skončit a měsíc poté se vypravit na moji první LS ( SBLS kdo pak jede? :) ). Žádný nový přírůstek nepřijel ani jsem nic nevyrobila ale něco jsem nafotila, pokusím se to sem dát. Taky pro mě bylo nepříjemným zjištěním že pár rančerek zkončilo...

V osobním životě :
Hmmm byla jsem nemocná. Taky jsem byla několikrát jezdit na koních, cválala dělala práci ze země, znáte to. Což mi připomíná že zítra jdu ke koním na velkou vyjížďku. Naši školu potěšila příjezdem inspekce a tak se zázračně kuchařkám v jídelně na vlasech objevili síťky a tak se omezila ,,chutnost´´ školních obědů o vlasy kuchařek, jak jsem slyšela, taky teď probíhaly hospitace. I známky jsem měla vcelku dobré ale čeká mě zkoušení z fyziky a písemka z matiky. V osobním životě se mi asi celkem daří, asi...

Blog :
Nom ( už to taky píšu! Grace to je tvoje chyba! :DD ) myslím že by to chtělo asi nový dess, co myslíte?? Někoho požádám... Ale největší kámen úrazu, co mám psát? Chci se zeptat a poprosit vás abyste mi do komenářů napsaly nějaké typy na články. Co by vás zajímalo a bavilo? Vážně nevím o čem psát budu moc ráda za radu..

No to je asi všechno, určitě jsem chtěla ještě něco napsat ale nevím co. Oběhla jsem tak doufám že sem někdo zavítá...Mějte se hezky a ať se vám daří! Snad brzo něco napíšu ;)

Vaše Bebe