Duben 2014

Podivné okolnosti O_o

13. dubna 2014 v 20:38 | Bebe | 
Ahojky rančerky! Dlouho jsem tu zase nebyla no, ale alespoň je teď víc věcí o kterých můžu napsat ;) Ještě hned na začátku článku chci upozornit že jsem opravdu dlouho neoběhla a pokusím se o to zítra, ale nic neslibuju mám nějak zasekanej noťas a tak se mi všechny stránky načítaj dvě hodiny a ještě odesílání komentářů, asi si to dovedete představit. Ta elektronika, skáza lidstva! :D

V mém životě :
No, okolo naší rodiny tak nějak obchází smůla, nebo jak to mám říct. Prvně nás potkala autonehoda. Naštěstí nikdo nebyl zraněn jen mokrá vozovka na silnici, náhlé zastavení policajtama a ještě k tomu byl provoz jen v jednom pruhu ale nic se nikomu nestalo, krom auta, oprava 30 000 kč :/. Dál dědu vyhodily z práce a tak teď budeme živořit z mámina invalidního důchodu a důchodu obou prarodičů, já vím žádná hrůza ale byly jsme zvyklí na víc peněz. Kvůli tomu možná budu muset přestat chodit na koně :( Ale zatím chodím a moc si to užívám! Kdyby nebyli peníze snad se dohodnu s trenérkou a nějaké jízdy bych si možná mohla odpracovat. Ale zatím peníze jsou. A nejnovější hrůza, podle mě nejhorší. Stalo se to v pátek. Na velké zahradě za hřbitovem jsme měli mladé beránky, tři. Někdo byl dobře informovaný, vytypoval si je a v pátek nad ránem se vloupal do ohrady a dva berany na místě podřízl, odvlekl do auta a pravděpodobně prodal. Naštěstí alespoň třetí, nejmladší beránek utekl a v pátek večer se našel a děda ho chytl za pomoci poloviny chlapů z celé vesnice. Mno tahle událost se po obci rozšířila rychlostí blesku a tak se teď o tom pořád mluví. Nechápu jak to někdo mohl udělat jen kvůli penězům! Dala bych snad vše za to abych věděla kdo to byl! Asi by se nedožil rána! Taky musel děda zabít slepici, měla vyhřezlí vaječník nebo co a stejnak by umřela, tak jí zkrátil trápení...Toť události v mé rodině

Na ranchi :
Máme jeden nový přírůstek. Hannoverskou klisnu 2013. Je to velká vešanda! :D Nápady na jména? Taky se blíží SBLS a jelikož nemám fb vůbec nevím koho tam uvidím. Kdo jede?

U koní:
Daří se mi skvěle ( zaklepat do stolu ), v úterý jsem zažila můj první delší cval! Bylo to vážně úžasné, jen ten přechod zpátky do klusu to bylo najednou z hladkého pohupování tvrdé kodrcání ze strany na tranu :D Zítraj du pomáhat vodit malé děti tak snad y děti nepozabíjím :D V úterý jdu zase jezdit a v pátek taky. No to by bylo asi vše od koní...Chtěly byste třeba nějaký jezdecký deníček nebo tak?

Jinak doufám že zítra zvládnu oběhnout ale snad ano...Mějte se fajn! Bebe

P.S. Vrátila jsem se na Howrse a mám nový účet pod přesdívkou -Aria tak jestli byste chtěli můžeme se spřátelit kdo hraje :)


Starší fotka